Mentoring

Jak możesz skrócić drogę do sukcesu!

Niektórzy ludzie osiągają dość szybko wielkie sukcesy. Innym zajmuje to połowę, a jeszcze innym większość życia. Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się nad tym, co jest tego powodem? Wielu wybitnych sportowców, znanych biznesmenów, gwiazd show-biznesu miało swoich coachów lub mentorów. To dzięki nim osiągnęli ponadprzeciętne rezultaty w życiu prywatnym, zawodowym lub biznesie. Możesz skrócić drogę dochodzenia do sukcesu, ale musisz mieć dobrego mentora. Mentora, który Cię zainspiruje, doda pewności, pchnie do działania, zweryfikuje kierunek Twojej drogi. Nie ma nic lepszego niż rozmowa z człowiekiem, który ma potężne doświadczenie w jakimś obszarze życia. Wiedza, doświadczenie i mądra rada mogą czasem wiele kosztować, ale niewiedza i brak doświadczenia mogą kosztować całe życie!

W czym mogę Cię wspierać?

Ważne jest, abyś znalazł mentora, który nie tylko odniósł sukces w biznesie, ale również sukces na płaszczyźnie prywatnej. Wielu znanych sportowców, biznesmenów czy sławnych ludzi osiągnęło sukces w sferze zawodowej lub w biznesie, ale dokonało tego kosztem siebie, rodziny lub innych osób. Czasami trudno jest połączyć sukcesy na każdej płaszczyźnie życia. Dlatego jestem tu, by pomóc Ci odnaleźć równowagę w życiu. W czym konkretnie mogę Cię wspierać?

 • Jak odkryć głębszy sens życia i nowe wyzwania?
 • Jak uporządkować swoje wartości i priorytety w życiu?
 • Jak budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi osobami?
 • Jak odnaleźć harmonię między rozwojem osobistym, rodziną i karierą?
 • Jak integralnie rozwijać swoje ciało, umysł i ducha?
 • Jak odzyskać wewnętrzny pokój i odnaleźć radość w życiu?
 • Jak zachować równowagę pomiędzy „być” a „mieć”?
 • Jak efektywniej zarządzać sobą oraz swoim zdrowiem?
 • Jak radzić sobie ze stresem i  sytuacjami kryzysowymi?
 • Jak efektywniej przechodzić przez trudne zmiany w życiu?

Jak możemy ze sobą współpracować?

Jeśli czujesz brak swojej zgody na przeciętność i stagnację oraz pragniesz dokonać czegoś wielkiego i trwałego w życiu, to zdecyduj się na mentoring, w ramach którego masz możliwość skorzystania z:

 • godzinnej sesji mentoringu „face to face”,
 • godzinnego mentoringu online.

Mam nadzieje, że znajdziesz mentora, który skutecznie wesprze Cię w osiągnięciu niepowtarzalnego sukcesu w życiu!

Jak pracuję jako mentor?

Słowo „mentor” pochodzi z mitologii greckiej. Mentor był godnym zaufania i mądrym doradcą Odyseusza, który powierzył mu wychowanie syna Telemacha i opiekę nad rodziną. Z czasem pojęcie to zaczęto definiować jako zindywidualizowany proces uczenia się zachodzący w relacji mistrz – uczeń. Jako Twój mentor wykorzystuję swoje bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i kompetencję, aby pomóc Ci osiągnąć ambitne cele i sukces życiowy. Dostrzegam w Tobie talenty i możliwości,  których Ty sam nie potrafisz w pełni zauważyć w sobie. W procesie mentoringu pomagam Ci je sobie uświadomić, abyś je rozwinął i zrealizował. Nie rozwiązuję za Ciebie problemów, ale wspieram Cię, abyś samodzielnie tego dokonał. To Ty wyznaczasz cele, które chcesz osiągnąć, a ja z uwagą i zaangażowaniem towarzyszę Ci w drodze po sukces, zapewniając wsparcie. Jestem Twoim towarzyszem drogi, inspiratorem i motywatorem. A przede wszystkim jestem „akuszerem”, który aktywnie wspiera Ciebie w „rodzeniu się” nowej jakości i trwałym wprowadzaniu zmian w życiu prywatnym, zawodowym lub w biznesie.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie! Czekam na Twoją wiadomość!