zdjecie2

Zawodowo

 

Wizja. Chcę, aby ludzie odnajdywali poczucie sensu i spełnienia, równowagę pomiędzy rozwojem osobistym, rodziną i karierą zawodową oraz osiągali sukces i dobrobyt w życiu prywatnym, w pracy i w biznesie, oparty na równowadze pomiędzy „posiadaniem” a „byciem”.

Misja. Wspieram ludzi w odkrywaniu ich zasobów, wykorzystywaniu pełni możliwości, integralnym rozwoju oraz skutecznym wprowadzaniu zmian, aby realizowali swoje życie na miarę wielkich wyzwań. Inspiruję osoby i zespoły w organizacjach do efektywnego uczenia się, doskonalenia swoich umiejętności oraz wprowadzania nowatorskich rozwiązań, aby podnosili swoje kwalifikacje zawodowe i byli konkurencyjni na rynku pracy.

Motto. „Mała zmiana w życiu robi wielką różnicę”. Inspiruję i prowokuję ludzi do wprowadzania małych zmian w życiu, aby realizowali swoje powołanie i osiągali sukcesy.

Edukacja. Jestem profesjonalnym coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, mentorem, filozofem i teologiem. Ukończyłem studia z Coachingu w Collegium Civitas w Warszawie, Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie oraz studia podyplomowe z Metodologii i Psychologii Zarządzania Projektami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Studiowałem na uczelniach w Polsce i za granicą. Jestem członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich i Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznsu.

Doświadczenie. Od wielu lat towarzyszę innym ludziom w rozwoju indywidualnym. Szczególnie w odkrywaniu ich talentów i pasji, określaniu wizji i misji, wprowadzaniu zmian w życiu oraz planowaniu kariery w zgodzie ze sobą. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, warsztaty cochingowe oraz szkolenia dla firm z miękkich umiejętności. Szkolę przedsiębiorców, menedżerów i pracowników jak pracować mniej i osiągać lepsze efekty. Pracuję zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF (International Coach Federation) oraz Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu.

Skuteczność w działaniu. Jestem skuteczny w działaniu, ponieważ najpierw wspieram ludzi w odkrywaniu ich zasobów, mocnych stron i budowaniu pozytywnej świadomości, aby potem aktywnie towarzyszyć im we wprowadzaniu głębokich zmian i utrwalaniu „nawyków” skutecznego działania.

Prywatnie

Osobowość. Kocham wolność tworzenia i wyzwania intelektualne. Myślenie i analizowanie jest dla mnie rozrywką. Ekscytuje mnie przemawianie i występowanie przed ludźmi. Lubię przygodę i cechuje mnie ambicja. Dobrze funkcjonuję w każdej sytuacji.

Wartości. W swoim życiu kieruję się pasją, budowaniem zaufania między ludźmi, profesjonalizmem w działaniu zawodowym, kreatywnością w tworzeniu nowych rozwiązań oraz odpowiedzialnością za rozwój innych ludzi.

Zainteresowania. Uwielbiam uczyć się i uczyć innych. Czytanie literatury z rozwoju jest dla mnie rarytasem. Pisanie artykułów sprawia mi dużą przyjemnością. Lubię słuchać ludzi i inspirować ich do działania. Duchowość jest moją przygodą życia.

Zdolności. Wysokie umiejętności interpersonalne pozwalają mi budować trwałe relacje z ludźmi. Uwielbiam kreować pomysły i tworzyć nowe rozwiązania. Jestem skuteczny w wyznaczaniu i osiąganiu celów. Działam  w sposób metodyczny i systematyczny.

Przekonania. Wierzę, że „tu i teraz” jest kluczem do odnalezienia „źródła mocy” w sobie, która daje odwagę do spełniania swoich wielkich pragnień i osiągania ambitnych celów.

Ekstremalne doświadczenie. Odbyłem 30-dniową praktykę medytacji „ingnacjańskiej” w klasztorze, gdzie doświadczyłem głębokiej zmiany mojego sposobu myślenia, odczuwania i działania.

Przygoda intelektualna. Studiowałem na różnych uczelniach w Polsce i za granicą i zdobyłem gruntowną wiedzę o człowieku, która pomaga mi rozumieć innych ludzi.

Kluczowe decyzje. Miałem odwagę wprowadzić wiele trudnych zmian w życiu, które przyczyniły się do mojego rozwoju i dobra innych ludzi.

„Magis” w życiu. To brak mojej zgody na przeciętność i stagnację. To tęsknota za tym, aby dokonać czegoś wielkiego i trwałego w życiu. To pragnienie, aby więcej angażować się we własny wzrost duchowy i bardziej pomagać innym ludziom w rozwoju.

zdjecie2d

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie! Czekam na Twoją wiadomość!