O mnie

Zawodowo

 

Misja. Wspieram osoby w odkrywaniu ich własnych zasobów, rozwoju osobistym oraz wprowadzaniu trwałych zmian, aby realizowali swoje życie w zgodzie ze sobą i swoim powołaniem oraz osiągali sukcesy.

Motto. Mała zmiana w życiu robi wielką różnicę.

Doświadczenie. Jestem dyplomowanym coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, filozofem i teologiem. Od wielu lat towarzyszę osobom w rozwoju indywidualnym w ramach coachingu życiowego (life coachingu) i mentoringu. Prowadzę również  fitness duchowy.

Przekonanie. Wierzę w to, że TERAZ jest wszystkim, co JEST. Jest kluczem do odnalezienia ŹRÓDŁA MOCY w sobie, która daje odwagę i siłę do zrobienia pierwszego kroku w kierunku oczekiwanej zmiany, która umożliwia osiąganie ambitnych celów.

„Magis” w życiu. To brak zgody na przeciętność i stagnację. To tęsknota za tym, aby dokonać czegoś wielkiego i trwałego w życiu. To pragnienie, aby „bardziej” angażować się we własny rozwój osobisty i służbę innym ludziom.

Skuteczność w działaniu. Jestem skuteczny w działaniu, ponieważ najpierw pomagam osobom odkrywać ich własne zasoby i mocne strony oraz wspieram ich w budowaniu pozytywnej świadomości, aby potem aktywnie towarzyszyć im we wprowadzaniu głębokich zmian w życiu osobistym i utrwalaniu nawyków skutecznego działania.

Edward-Toronczak_logo_png

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie! Czekam na Twoją wiadomość!