Rekomendacje

Coaching

Większość spraw osobistych i rodzinnych była podporządkowana w moim życiu pracy. Wiedziałam o tym, że każda nierównowaga w naturze ma swoje konsekwencje. I tak stało się z moim życiem osobistym i rodzinnym. Wszystko zmierzało do jednej wielkiej katastrofy. Sporo słyszałam o coachingu, ale uważałam, że poradzę sobie sama. Na pewnym networkingu spotkałam Edwarda. Po jakimś czasie zdecydowałam się na sesje z nim. I to był strzał w dziesiątkę. Edward pomógł mi znaleźć odpowiedź na to, co jest najważniejsze w moim życiu. Dzięki Niemu poukładałam swoje priorytety, odnalazłam większą równowagę w życiu. Jego doświadczenie życiowe i profesjonalizm pomogły mi odnaleźć głębszy sens życia i pracy. Polecam Edwarda!

~ Marta – nauczyciel

Z Edwardem miałam okazję pracować w obszarze life coachingu i coachingu kariery. Po wielu miesiącach współpracy udało mi się osiągnąć większą równowagę pomiędzy życiem osobistym, rodziną i karierą zawodową. Nie było to łatwe. Dzięki trafnym pytaniom Edwarda mogłam dobrze zdiagnozować swój problem oraz odnaleźć w sobie wystarczające motywacje do wprowadzenia trudnych zmian w życiu. Od tego czasu znacznie zmieniła się jakość mojego życia. Jest w nim więcej równowagi i satysfakcji. Cenię Edwarda za umiejętne wsparcie, zaangażowanie, uważne słuchanie  oraz zadawanie wnikliwych pytań. Potrzebowałam właśnie takiego Coacha, który pomoże mi osiągnąć większą harmonię w życiu. I za to Mu dziękuję!

~ Daria – asystentka Biura Zarządu

Od lat zajmowałam się zawodowo czymś, co nie dawało mi satysfakcji. Byłam już całkowicie wypalona, ale nie miałam pomysłu na swoje życie zawodowe. Postanowiłam zainwestować w swój rozwój. Coaching z Edwardem był dla mnie nowym i przełomowym doświadczeniem. Edward pomógł mi odnaleźć nową pasję i połączyć ją z moimi umiejętnościami i wartościami. Przeprowadził mnie dość komfortowo przez zmianę pracy. Praca daje mi teraz o wiele więcej satysfakcji. Z czystym sumieniem polecam Edwarda.

~ Natalia – asystent w laboratorium medycznym

Teraz wiem, że w życiu nie ma przypadków. Trafiłam do Edwarda z polecenia. Miałam problemy w relacjach ze swoim szefem. Bałam się go i nie potrafiłam z nim rozmawiać. Edward pomógł mi wzmocnić moje silne strony i odnaleźć pewność siebie. Dodatkowo dał mi kilka ćwiczeń, które zdecydowanie zmieniły moje nastawienie do szefa. W moim przypadku ćwiczenia z wizualizacji przyniosły nadspodziewane rezultaty. Dziękuję Edwardowi i naprawdę go polecam!

~ Iwona – asystentka Biura Zarządu

Edward pomógł mi odkryć mój ogromy potencjał i głębokie pokłady energii. Informacje zwrotne, które mi dawał i inspirujące pytania pomogły mi odnaleźć w sobie siłę i odwagę do wprowadzenia wielu zmian w życiu osobistym i zawodowym, z którymi mierzyłam się przez wiele lat. Jego szacunek, doświadczenie i umiejętne wspieranie sprawiły, że miałam wielki komfort w ich wprowadzaniu w życie. Warto było! Żyję teraz z większą energią i mam więcej satysfakcji z życia. A o to mi chodziło. Dlatego polecam Edwarda jako Coacha!

~ Aldona – nauczyciel

Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z coachingu z Edwardem. W moim życiu wiele się działo, nie wiedziałam, w którym kierunku sie udać, a jego spokój, opanowanie i trafne pytania pomogły mi wszystko sobie poukładać i odnaleźć rozwiązanie. Sądzę, że coaching jest wspaniałą metodą dla każdego, kto stoi na rozdrożu… Nawet nie wiemy, że rozwiązania naszych problemów nosimy w sobie. Edward mi to uzmysłowił. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

~ Magda – trener rozwoju osobistego

Wyjątkowy Coach z jakim miałam przyjemność pracować. Bardzo indywidualne podejście do klienta, niezwykła umiejętność słuchania, wnikliwe diagnozowanie potrzeb i zdolność zadawania pytań dokonujących zmiany perspektywy. To tylko kilka z licznych zalet, które Edward posiada. Potrafi wspierać w trudnych sytuacjach oraz motywować do działania. Z czystym sercem polecam Edwarda jako Coacha!

~ Ewa – przedsiębiorca

Edward swoją osobą reprezentuje wysoki profesjonalizm i najwyższe standardy etyczne, o czym mogłem przekonać się podczas kolejnych sesji. Dzięki niemu odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości. Umożliwił mi rozwinięcie skrzydeł. Zrozumiałem, że życie jest w moich rękach i to ode mnie zależy, jak ono będzie wyglądało. Edward pokazał mi drogę do realizacji moich pasji i rozwoju talentów. Z czystym sumieniem rekomenduję go każdemu!

~ Michał – główny specjalista

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Edwardem, ponieważ uważnie mnie słuchał, był zaangażowany w proces i zadawał pytania, które pomogły mi odkryć nowy sposób planowania. Ważne było dla mnie również to, że dawał mi czas na sformułowanie myśli i swobodne wyrażenie uczuć. Czułam się bezpiecznie w relacji i zostałam zmotywowana do podjęcia konkretnych działań. Życzę każdemu współpracy z tak profesjonalnym Coachem!

~ Paulina – menedżer

Edward potrafił stworzyć atmosferę otwartości i zaufania, co pomagało mi bardziej zaangażować się w sesję. Umiejętnie podążał za mną w całym procesie coachingowym. Zadawał pytania, które pomogły mi znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie mojej osobistej sytuacji. Wspierał mnie w trudnych momentach i był wytrwały w dążeniu do celu, który sobie założyłam. Zostałam zmotywowana przez Edwarda do wprowadzenia zmiany, którą planowałam od wielu lat. Edward jest dla mnie bardzo skutecznym Coachem, dlatego go polecam.

~ Edyta – wykładowca

Edward ma ogromne pokłady empatii i zrozumienia drugiego człowieka. Umiejętnie daje informację zwrotną, inspirując do zadawania sobie ważnych pytań. Prowadzi coaching w taki sposób, że klient przechodzi przez zmianę w sposób bardzo naturalny. Jego szczególną cechą jest szacunek do drugiego człowieka, życzliwość i akceptacja dla różnorodności. Ma ogromne doświadczenie w towarzyszeniu innym osobom. Robi to w sposób bardzo profesjonalny, że klient czuje się ostatecznym autorem zmiany, a przecież o to chodzi. Dlatego polecam Edwarda jako Coacha!

~ Sylwia – coach, trener

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie! Czekam na Twoją wiadomość!